Víkendová vystoupení našich triatlonistů na závodních kolbištích

06.08.2017 11:18

Víkendová vystoupení našich triatlonistů na závodních kolbištích

Vendula Frintová atakovala první desítku v závodě seriálu MS v kanadském Montrealu, naši mladí reprezentanti do 23let měli své Mistrovství Evropy v tropickém Maďarsku a Petr Vabroušek opět vítězí, tentokrát společně se svou svěřenkyní Helenou Kotopulu.

Po 18.místě ve sprintu v Edmontonu z minulého víkendu se Vendula Frintová tentokrát více přiblížila první desítce v dalším závodě seriálu MS. Na klasických tratích v Montrealu skončila na velmi kvalitním 12.místě.

Evropské triatlonové naděje se sjely do Maďarska ke svému šampionátu. Tropické počasí donutilo pořadatele ke zkrácení klasických vzdáleností olympijského triatlonu na sprinterské. Z našich reprezentantů se nejlépe dařilo Janě Macháčové, která si z Japonska, kde strávila poslední rok na studiích, přijela pro velmi slušné 8.místo. Tereza Zimovjanová se stala nedobrovolnou účastnicí pádu několika závodnic, čímž se tento tento závod stal další zápornou položkou v její letošní velmi nešťastné sezóně.

Mezi muži obsadil František Linduška 15.místo. Ondrovi Olšarovi se závod nepodařil a při běhu se propadl na konečné 31.místo. Lukáš Červenka splnil svou roli týmového "pomocníka" a po kvalitním plavání a cyklistice jen doklusal na 44.místě.

Petr Vabroušek a jeho svěřenkyně Helena Kotopulu ovládli další pohárový závod v dlouhém triatlonu, Slovakman 2017. Po středním triatlonu z minulého víkendu v Praze tentokrát oba vyrazili na klasické tratě na Slovensko.


Partneři

    

                         Partneři     

                       


           


                     


       O nás

Česka triatlonová asociace

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2020, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing