Třetí závod MS - WTS Yokohama již za necelé dva týdny se třemi Čechy na startu.

02.05.2017 19:53

WTS Yokohama – triple pro Andreu Hewitt? Na startu budou i tři Češi!

Do startu dalšího závodu seriálu Mistrovství Světa WTS v japonské Yokohamě sice zbývají ještě téměř dva týdny, nicméně již nyní se dá odhadnout, že to bude zajímavý závod v obou kategoriích.

Mezi ženami bude největší tajenkou, jestli se Andree Hewitt podaří prodloužit vítěznou sérii a promění i třetí letošní start v závodě MS ve vítězství. Na startu budou kromě absentující Britky Jodie Stimpson, se kterou úspěšně finišovala v Abu Dhabi, všechny další medailistky z prvních dvou závodů MS.

Kromě nich se na startu seřadí celá řada dalších závodnic světové elity, které budou chtít promluvit do pořadí na prvních místech. Mezi ně jistě patří i Vendula Frintová, která bude jistě chtít pokračovat ve skvěle zahájené sezóně a navázat, případně vylepšit výborné výsledky z Abu Dabi  (12.) a Gold Coast (10.). O první body bude usilovat i Petra Kuříková, která i přes kvalitní umístění na body při prvním staru v Abu Dhabi nedosáhla.

Mezi muži se o totéž bude snažit Jan Čelůstka, který poslední dny strávil na vysokohorském soustředění v Livignu a nyní se na závod bude připravovat ve sportovním centru Nymburk.

Při vší úctě k jeho výkonům bude ale pohled fanoušků triatlonu upřen spíše na souboj řady světových hvězd a medailistů z MS a OH! Na startovní listině figuruje loňský druhý muž Olympiády a pořadí MS, Jonathan Brownlee. Tuto hvězdu první velikosti čeští diváci vidět i na naší domácí půdě při loňském závodě EP v Karlových Varech. Doufejme, že podobnou příležitost budeme mít i letos při prvním závodě SP na českém území, 3.září, opět v Karlových Varech! Kromě Jonathana bude na startu stát i Henry Schoeman, třetí muž z Ria, celkový vítěz MS z loňského roku a první ze závodu v Gold Coast Mario Mola, po zranění se navrátivší Javier Gomez Noya a mnoho dalších adeptů na přední umístění.

Určitě se máme na co těšit!


Partneři

    

                         Partneři     

                       


           


                     


       O nás

Česka triatlonová asociace

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2020, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing